KOKU GİDERME OZON JENERATÖRÜ

Koku Giderme ve Ortam Dezenfeksiyonu Ozon Jeneratörü

GENEL BİLGİ ve TEKNİK ÖZELLİKLER

Ozon gazı kokuya sebep olan mikroorganizmaları ve kokuya neden olan maddeleri yok ederek ortam havasını daha kullanılabilir hale getirir aynı zamanda ortam havasında dezenfeksiyon sağlar. Mevcut çevre koşullarının iyileştirilmesi ve yasal zorunluluklar sebebiyle koku gideriminde ozon gazı çok etkili olarak kullanılmaktadır. Ozon gazı kullanım kolaylığı, diğer koku giderme yöntemlerine göre daha hızlı etkisi ve ekonomik olarak daha avantajlı olması tercih sebebi olmaktadır.

Koku gideriminde ozon gazı uygulaması endüstriyel ve yaşam alanlarının güvenli ve etkili olarak uygulanmaktadır.

Ozon gazı bilinen en güçlü oksitleyicilerden biridir. Endüstriyel uygulamalarda kokuya neden olan fabrika ya da uygulama bölümünün çıkış bacasına ozon gazı uygun proses yöntemi ile uygulanmaktadır. Uygulama lokal ya da statik etkiyle gaz formatında verilmektedir.

Uygulamanın öncesinde ve sonrasında resmi ya da akredite kuruluşlar tarafından ölçüm raporları alınarak uygulamanın doğruluğu test edilmektedir. Uygulama dozajları ve yöntemler ozon gazını mühendislik çözümleriyle proses uygulayıcı firmanızca sağlanacaktır.

Ozon gazı yaşam alanları içerisinde koku giderimi sağladığı gibi, ortamın dezenfeksiyonunu sağlamaktadır. Uygulamalarda otomotik, manuel olarak ozon gazını ortama gaz olarak vermek mümkündür.

Uygulama alanları içerisinde lavabolara, otel odalarına, yaşam alanlarına, otomobil, minibüs ve otobüs içerisine, mutfak  odalarına, hastane odaları vb. bölgelerde aktif olarak uygulanmaktadır. Uygulamalar sabit cihazlarla ya da portatif cihazlarla uygulanmaktadır.

Uygulama dozajları ile ilgili bilgiler ozon gazını mühendislik çözümleriyle proses uygulayıcı firmanızca sağlanacaktır.

MODELSY-OZYN-2HSY-OZYN-10HSY-OZYN-20HSY-OZYN-20DSY-OZYN-40DSY-OZYN-60DSY-OZYN-80D

Ozon Üretim Gr/Saat

2102020406080

Ozon Üretimi

Hava

Ozon Miktarı

Otomatik Ayarlanabilir

Ozonlanacak Ortam Hacmi m3

Kullanım amacına göre belirlenir

(koku miktarı, hacim, soğuk hava deposu, wc, AVM vs)

Zamanlama

Tam otomatik 1sn den 30saat’ e kadar ayarlanabilir

Üretim Şekli

CD Yüksek Frekans

Kontrol

Otomatik

Çalışma Sıcaklığı

0oC-30oC

Ortam Nem Miktarı

<60%

Çalışma Voltajı

220 V 50 Hz

Belgelendirme

CE

MENŞEİ

MADE IN TÜRKEY

Garanti

2 YIL